sport

Přespolní běh Stromovkou

8.10. se konalo další sportovní klání mezi středními školami, tentokrát v přespolním běhu v areálu Stromovky. I zde jsme nasadili naše zdatné studenty, celkem se zúčastnilo deset studentů z různých ročníků ( pet dívek, pět chlapců). Rádi bychom vyzdvihli výkon Františka Fábera (3.H), který se umístil na pěkném 4.místě v rámci celé Prahy.

Děkujeme všem za účast!

Přebory v atletice

[Tereza Švábiková, 2.G] Dne 2.10. se v areálu Slavie Praha konaly přebory v atletice, jichž jsme se v hojném počtu zúčastnili. Naši studenti obsadili v obou kategoriích (dívky, chlapci) všechny disciplíny a bojovali ze všech sil. Skvělá atmosféra panovala po celou dobu soutěže.

Zúčastněným moc děkujeme za jejich nasazení.

Volejbalový turnaj

V září se naši studenti a studentky zúčastnili volejbalového turnaje, který pořádá DDM hl. m. Prahy. Obě družstva podala dobrý výkon, který byl u chlapeckého družstva korunován postupem do finálové skupiny, kde nakonec skončili na 8. místě.

Uzavření fotbalové sezóny v Panské

Od září probíhaly v úterní odpoledne líté boje mezi 24 týmy složenými ze žáků našich tříd. Ve finálové skupině, podle očekávání, zvítězilo družstvo 4.L, které ve finálovém utkání porazilo 3.L. Na 3. místě skončili Oldies, naši kantoři (+ bývalí studenti). další místa obsadily 3.M a 1.A.

Samozřejmě všem zúčastněným děkujeme za účast a vítězům gratulujeme! Těšíme se na příští (15.!) ročník.